ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:30
{{ $item.name }}

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Bigo Live Elmas Nedir Ne İşe Yarar?

  Bigo Live Elmas Nasıl Alınır?

  Bigo Live Elmas satın almak için Levelci sitemize bakiye yüklemeniz yeterlidir. Ardından Bigo Live Diamonds ürünleri arasından dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Bigo Live elmaslarını nasıl yükleyeceğinizi yine sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

  Bigo Live Elmas Ne İşe Yarar?

  Satın aldığınız Bigo Live elmaslar ile takip ettiğiniz insanlara ve yayıncılara çeşitli hediyeler gönderebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişilere maddi yardımda bulunmanızın en kolay yoludur.

  Bigo Live Nedir?

  Bigo Live kullanıcılarının internet üzerinden diledikleri anda ve farklı içeriklerle diğer kullanıcılara yayın yapmalarını sağlayan bir platformdur. Bigo Live üzerinden yapılan yayınlar isteyen tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmektedir. Kullanıcılar da izlemekten keyif aldığı yayıncıları takip edebilir, onlarla etkileşime geçebilir ve maddi ya da manevi destek verebilirler. 

  Bigo Live Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

  Bigo Live platformunda canlı yayın yapmak için uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Uygulamayı açtıktan sonra kamera butonuna basarak yayın ayarlarınızı seçtikten sonra yayına başlayabilirsiniz. Arzu ederseniz canlı yayınlarınızın kaydını da tutabilirsiniz. 

  Bigo Live Nasıl Kullanılır?

  Bigo Live üzerindeki yayınları izlemek için tek yapmanız gereken uygulama üzerinden ya da web sitesi üzerinden izlemek istediğiniz yayını açmak. Beğendiğiniz yayıncıları takip edebilir, Bigo Live Elmas satın alarak yayıncıları destekleyebilir veya onlarla etkileşime geçebilirsiniz. 

  E-Pin                                                            Oyundaki Karşılığı
  5 USD Razer Gold Global Pin          252 Diamonds
  10 USD Razer Gold Global Pin        504 Diamonds
  50 USD Razer Gold Global Pin        2524 Diamonds

  RAZER PIN İLE BIGO LIVE  İÇİN NASIL DIAMOND YÜKLENİR ?

  1- www.bigo.tv adresinden Bigo Live sitesine giderek üye girişi yapın.
  2- Sayfanın sağ üst kısmındaki “Recharge” yazan alana basıp açılan ekranda ülke seçiminizi “Türkiye” olarak ayarlayın ve ödeme kısmına gitmek için “Next”e basın.
  3- Sayfadaki ödeme seçeneklerinden "Razer PIN" seçtiğinizde sayfanın altında açılan alana EPIN kodunuzu yazın ve NEXT tuşuna basın.
  Tebrikler! Bigo Live Diamonds’ınız başarı bir ile şekilde hesabınıza yüklendi.