ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:30
{{ $item.name }}

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Metin2 M2Bob Nedir Ne işe yarar?

M2Bob Sizlere, Tek Tıklama İle Exp, Para, İtem, İstridye, BK Vesaire Kazanmanızı Sağlar!
Siz Bilgisayar Başında Yok iken 7/24 Level/Fish/Buff/Metin(BK)/Shop(Pazar Botu)/Switch(PVP-Server) İmkanları Sunar!

M2bob botu Metin2'nin hilesidir. Bu program sizlere sunduğu hizmetler şunlardır: otomatik avlanma, pazar kurma, char kasma, balık tutma, madencilik, yang kasma, otomatik item toplama, şaman karakterlerinde oyun içinde gruptayken grup üyelerine otomatik büyü(koruma, güç ve hız) verme, hızlı koşma, kapalı poligonlardan geçme ve level alma gibi birçok özelliği sizlere sunan yazılımsal bir programdır. M2bob botu sizlere kolaylık sağlamakla birlikte oyun içinde yapmak istediklerinizi kısa sürede yapmanıza olanak sunmaktadır. Bu hileyi kullanarak oyun içerisinde istenilen güce kısa sürede ulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda oyun içinde elde ettiğiniz ürünleri satarak nakite çevirebilme imkanınız bulunmaktadır. Metin2 oyun kurallarına göre M2bob botunu kullanmanız ban sebebidir.

Sitemizden Metin2 Ejder Parası (EP) - Metin2 Yang ve Won - M2Bob Bot - M24Pro Bot fiyatlarını inceleyebilir, güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Metin2 M2Bob nereden satın alırım?
Metin2 M2Bob nasıl satın alırım?
Metin2 M2Bob fiyatları ne kadar?
Metin2 M2Bob en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Metin2 M2Bob satışı Levelci de. Metin2 M2Bob satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.