ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 23:30
{{ $item.name }}

Metin2 Hakkında

Metin 2 2005’in Mart ayında Kore ve Çin’de yayına başlamıştır. Aralık 2006’da Gameforge tarafından satın alınmıştır. Metin2 üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı ile başlayan ve bir gök taşının gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizmesi ile savaşı başlatan oyun da amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir.

Metin 2 Ejder Parası (EP) Nedir, Ne İşe yarar ?

Metin 2 Ejder Parası, Oyun içerisinde Metin 2 EP olarak geçmektedir. Metin 2 EP satın alarak oyunda karakterinize bir çok kolaylık sağlayabilirsiniz, daha hızlı ve kolay gelişebilirsiniz Metin 2 EP nesne market penceresinden özel eşyaları satın almak için kullanılabilen tek para birimidir. Metin 2 EP fiyatları satın alacağınız tutara göre değişiklik göstermektedir. 30, 60, 180, 450, 1275, 3000 Ejder Parası olarak satın alım yapabilirsiniz. Satın alacağınız Metin2 EP, yalnızca TR sunucularında geçerlidir. Steam platformunda kullanılamaz.

Metin 2 Ejder Parası (EP) Nasıl Kullanılır ?

Metin 2 Gameforge sitesine giriş yaptıktan sonra EP al seçeneğine tıklayıp, açılan ödeme seçenekleri sayfasında KUPONU BOZDUR Seçeneğine tıklayarak satın almış olduğunuz Metin 2 Ejder Parası kodunuzu aktifleştirebilirsiniz.

Sitemizden Metin2 Ejder Parası (EP) - Metin2 Yang ve Won - M2Bob Bot - M24Pro Bot fiyatlarını inceleyebilir, güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Metin2 Ejder Parası (EP) nereden satın alırım?
Metin2 Ejder Parası (EP) nasıl satın alırım?
Metin2 Ejder Parası (EP) fiyatları ne kadar?
Metin2 Ejder Parası (EP) en ucuz satan site neresi? diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Metin2 Ejder Parası (EP) satışı Levelci de. Metin2 Ejder Parası (EP) satın almak için Levelci.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.